k navigaci


Rekapitulace soutěžení 2019

září 29.

V neděli 29.9.2019 se v Ludíkově konala poslední soutěž zařazená do Okrskového poháru našeho Benešovského okrsku. Tímto se pro naše družstvo také uzavřel rok 2019. Během letošní sportovní sezony náš sbor trénoval jen s jedním družstvem a to starších hasičů. Mladší hasiče jsme bohužel nesložily. Naše družstvo se účastnilo během celé sezony 8 soutěží zařazených do tohoto poháru a vedlo si velice dobře. Suchovský Šmodrch družstva 1. místo, jednotlivci místo druhé, Žďárná hasičská dovednost 1. místo, Suchý pohár starosty 1. místo, Okrouhlá Memoriál B. Andrlíka 1. místo, Velenov Memoriál M. Ošlejška 1. místo, Okrouhlá Branný závod 2. místo a Ludíkov Vědomostní soutěž 2. místo. Za tyto vynikající výsledky také převzalo naše družstvo v Ludíkově

putovní pohár za celkové prvenství v Okrskovém poháru v kategorii starších žáků. Tímto našim hasičům moc gratulujeme a těšíme se na další spolupráci.

Také žádáme rodiče a jejich děti, kteří by měli zájem v příštím roce soutěžit za náš sbor, aby se neváhali přihlásit a nebo se přijít podívat a vyzkoušet požární soutěže. Není to jen o soutěžení. Na naše mladé hasiče čekají také jiné akce a to zimní sportování v hale, výlety a také nově týdenní tábor.

Děti se mohou hlásit našim vedoucím Dagmar Parákové, Tomáši Chlupovi, Václavu Ošlejškovi.

Fotogalerie

Ludíkov 2019 1 Ludíkov 2019

zpět