k navigaci


Spojová a dorozumívací zařízení

Digitální radiostanice TPH 700 Jupiter

G3 TPH 700 JupiterTerminál digitálního systému PEGAS uvedený na trh v polovině roku 2008. Jedná o model třetí generace s barevným displejem, vibračnímvyzváněním a možností propojení přídavných zařízení pomocí Bluetooth. Jedná se ozvolněný model určený pro velitele družstev. Je odolný proti vodě (1m pod hladinou) aproti nárazu (pád ze 2m výšky). Pomocí otočného voliče na horní straně můžeme buďterminál zesilovat a zeslabovat nebo po namáčknutí voliče přejdeme na mód volby pamětí.

vysílačka

Analogová radiostanice Alan HP 106

Ruční 16ti kanálová radiostanice z řady HP06 nabízí profesionálním uživatelům kompaktní a efektivní komunikační nástroj. Vzhledem k solidnímu provedení z tlakového odlitku a jednoduché obsluze vykazuje vysokou provozní spolehlivost. Pro maximální efektivnost, při individuální nebo skupinové komunikaci je k dispozici signalizace (CTCSS nebo DCS). Vestavěný VOX umožňuje pracovat v režimu tzv. hands-free, kdy s  náhlavní soupravou můžete poslouchat nebo se zapojit do konverzace  bez přerušení jiné činnosti.Tenký akumulátor, který se snadno zasune na místo v zadní části radiostanice zabezpečuje prodlouženou dobu provozu stanice. Tato stanice splňuje podmínky  norem MIL- STD 810 C, D, E, F a IEC529 IP54. Pevné proti podření odolné pouzdro a robustní vnitřní elektronická konstrukce jsou navrženy tak, aby odolaly horku, vodě, prachu i vibracím, které jsou při každodenním používání nevyhnutelné.

alan

Mobilní telefon Siemens ME75

Siemens ME75 je odolný telefon s velkým displejem. Rozměry 105 × 46 × 18 mm a váha 95 gramů. Telefon má integrovaný fotoaparát s rozlišením 0,31 Mpx a digitálním zoomem. Telefon podporuje w@p a GPRS. Díky baterii Li-Ion, 1000 mAh vydrží telefon v pohotovostním režimu až 450 hodin.

mobil

Tisk příkazu k výjezdu

Pro rychlý tisk příkazu k výjezdu naší JSDH jsme použili technologii tisku e-mailových zpráv nabízených firmou Hewlett - Packard pod obchodním názvem HP ePrint.

tiskárna

Profesionální radiostanice TC700P Hytera

Radiostanice je vybavena standardními selektivními volbami včetně oblíbené pětitónové signalizace SELECT V a je tedy vhodná pro profesionální aplikace. Vysílačka rovněž vyniká skvělou kvalitou audia, velký reproduktor s výkonem až 1,5 W zajistí vysokou kvalitu hovoru i v hlučném prostředí. Velkou výhodou je hlasová indikace nastaveného kanálu a stavu akumulátoru v češtině, která eliminuje chyby obsluhy v krizových situacích.Funkce ležící muž se aktivuje nouzový stav v případě, že se vysílačka dostane do vodorovné nebo převrácené polohy a setrvá v ní po určitou dobu.

hytera