k navigaci

Soutěž TFA Žďárná 2019

června 16.

Dne 15.6.2019 se uskutečnila soutěž TFA pořádaná naším sborem. Soutěž, která je sama o sobě velice náročná, byla letos mnohem náročnější díky počasí. Panovaly tropické teploty, které přesáhly 30 °C. I přesto se soutěžící poprali s tratí statečně.

Soutěž byla vypsána pro čtyři kategorie tříčlenných družstev (mladší a starší hasiči, ženy a muži) a dvě kategorie jednotlivců (mladší a starší hasiči).

Soutěž zahájila střelba, po které následovalo překonání překážky a roztažení  hadic, dále bylo motání 2 ks hadic a odložení do boxu. Další částí soutěže byl běh tunelem s barelem a údery v hamerboxu. Vše uzavírala disciplína transport figuríny na danou vzdálenost do cíle.

Fotogalerie

Všichni závod dokončili bez zranění a za významné podpory přihlížejících diváků.