k navigaci


Výroční valná hromada 2021

prosince 12.

V sobotu 11. prosince se konala Výroční valná hromada našeho sboru.

Výroční valná hromada proběhla v režimu doporučení Covidových opatření. Na programu bylo hodnocení uplynulého roku. Po zahájení a přivítání hostů se ujal slova starosta sboru, po něm přednesl svou zprávu velitel JPO a pokladní sboru.

Po všech těchto vystoupeních se ujal slova host Náměstek starosty SH ČMS Josef Bidmon, který přijel našemu sboru předat Stuhu k historickému praporu našeho SDH - III. stupně, kterou navrhl udělit okrsek k letošnímu 130. výročí našeho sboru.

VH 2021

Po volbě delegátů na VVH okrsku a delegátů na shromáždění představitelů OSH Blansko následovalo předání ocenění a vyznamenání. V závěru slavnostního shromáždění pozdravil přítomné také starosta obce Bc. Jan Hanák dále zástupce OSH Blansko Laura Novotná a zástupce okrsku Benešov Jakub Kolář.

Slovo starosty

Návrh usnesení z valné hromady

Zpráva Jednotky SDH

VH 2021 1

zpět